Jesteśmy przekonani, że nasze dźwigi samojezdne i samochodowe sprawdzą się w każdej sytuacji. Przystosowane są do pracy w ciężkich warunkach, zawsze niezawodnie realizując swoje funkcje. Ich zastosowanie to przede wszystkim załadunek lub rozładunek kontenerów i różnego rodzaju towarów, doskonale sprawdzają się również przy montowaniu stalowych konstrukcji i ustawianiu maszyn przemysłowych. Dźwigi samojezdne i samochodowe wykorzystuje się także przy montażu i demontażu hal przemysłowych, jak również przy instalowaniu elementów z żelbetonu.

Nasze dźwigi przygotowane są do zadań specjalnych. Wszelkie usługi dźwigowe wykonywane przy wykorzystaniu naszych maszyn będą wyjątkowo precyzyjne i bezpieczne. Dzięki odpowiedniej współpracy z naszymi Klientami, jesteśmy w stanie zaprojektować i skonfigurować odpowiednie dla nich rozwiązania oraz dobrać odpowiednie żurawie samojezdne.

W XXI wieku zastosowanie dźwigów jest wyjątkowo szerokie, dlatego jesteśmy gotowi do realizacji nawet niestandardowych zleceń, przy których idealnym rozwiązaniem będą dźwigi samojezdne i samochodowe, które dzięki możliwości przemieszczania się, mogą pracować w praktycznie każdym miejscu.

Warszawa jest miastem, w którym prowadzimy swoją działalność, jednak przy większych zleceniach jesteśmy w stanie pracować na terenie całej Polski. Nasi specjaliści z pewnością odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania oraz zapewnią najwyższy poziom obsługi. Zapraszamy.