Dźwigi w branży reklamowej? Z pozoru może się to wydawać odrobinę dziwne, ale osoby, które zajmują się usługami dźwigowymi wiedzą, że w dzisiejszych czasach reklama potrzebuje solidnego wsparcia w postaci wielkogabarytowego urządzenia dźwigowego. Oczywiście mamy tutaj na myśli reklamę zewnętrzną, która często korzysta z usług dźwigiem.W dużych miastach bardzo często można zobaczyć ogromne billboardy reklamowe na dachach budynków czy ścianach, a także neony czy telebimy stawiane w celach reklamowych. Świat się zmienia, zmieniają się też formy reklamy zewnętrznej na coraz bardziej nowoczesne, ale nie zmienia się jedno – potrzeba korzystania z pomocy dźwigów i żurawi przy montażu takiej zewnętrznej reklamy. W jaki sposób podnieść wielki billboard na dużą wysokość? Innej drogi, niż pomoc dźwigu z wysięgnikiem o odpowiednim zasięgu i mocy udźwigu po prostu nie ma.

Operatorzy dźwigów mają za zadanie podnieść odpowiedni element (billboard, telebim czy fragmenty neonów), a monterzy przechwytują elementy i zajmują się ich odpowiednim zamontowaniem. Pracę przy reklamie znajdują także podnośniki koszowe, które są wykorzystywane głównie przy modernizacji telebimów czy billboardów, a także przy zmianach plakatów na tychże tablicach reklamowych. Dzięki podnoszeniu pracownika w stabilnym koszu zmiana reklam jest bezpieczniejsza, wygodniejsza i zdecydowanie sprawniejsza.

żurawie samochodowe
W Warszawie wiele agencji reklamowych współpracuje na stałe z firmami oferującymi żurawie i podnośniki, ponieważ pracy przy tego typu zleceniach nie brakuje i stanowi ona pokaźny procent wszystkich usług dźwigowych realizowanych na terenie stolicy.

Wynajemdzwigow.pl posiada bardzo duże doświadczenie przy pracach montażowych i demontażowych związanych z reklamami osadzonymi na budynkach czy w innym środowisku. Praktycznie w każdym miesiącu podejmujemy się kilkunastu zleceń, w których wynajem dźwigów w Warszawie wykorzystany jest do montażu reklam. Można powiedzieć, odrobinę żartobliwie, że w stolicy reklamy bez dźwigów są wręcz niemożliwe do realizacji, zwłaszcza jeśli chodzi o tzw. outdoor.

Zachęcamy do współpracy wszystkie agencje reklamowe, które oferują reklamę zewnętrzną, a także wszystkich klientów, którzy chcieliby zamontować reklamę na budynku, przy czym pomoc dźwigu będzie niezbędna.