Budownictwo mieszkaniowe jest jednym z głównych placów działalności firm, które oferują swoim klientom wynajem żurawi i dźwigów budowlanych. Nasza firma bardzo często bierze udział w budowie nowych obiektów mieszkalnych zapewniając najlepsze dźwigi samochodowe, żurawie samojezdne czy mobilne żurawie wieżowe. Przy budowie nowoczesnych obiektów wykorzystuje się nie tylko duże elementy konstrukcyjne, ale również wielkogabarytowe, ciężkie maszyny i urządzenia, które są niezbędne do realizacji prac budowlanych. Podnoszenie stalowych belek, palet z cementem czy pustakami, big-bagów czy wielu innych materiałów budowlanych i maszyn to zadanie stworzone dla żurawia samochodowego czy dźwigu samojezdnego.

Zaledwie kilka dni temu mieliśmy okazję podjąć się zlecenia, w którym wynajem żurawi w Warszawie był idealnym rozwiązaniem dla klienta. Naszym zadaniem było m.in. podanie stojaków z oknami na balkony nowego budynku. Ciężkie okna, które dodatkowo wymagają specjalnego traktowania, aby ich nie uszkodzić, podnosiliśmy za pomocą żurawia klasy 100 ton.

Prace przebiegały sprawnie i bez problemów. Nasz operator żurawia samochodowego zadbał o realizację usługi na wysokim poziomie, stosując wszelkie zasady BHP, zapewniając klientowi pełne zadowolenie z przebiegu realizacji zlecenia. Dobrany żuraw sprawnie dostarczał ciężkie okna na balkony, z dużą precyzją i ostrożnością, aby nie narazić okien na uszkodzenia.

Wynajem dźwigów i żurawi dla budownictwa realizujemy przez cały rok, 7 dni w tygodniu. Nasze doświadczenie, choć naprawdę bogate, wciąż rośnie i pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Jesteśmy gotowi do podjęcia nowych wyzwań – czekamy na Państwa kontakt!

wynajem dźwigów Warszawa