Już od ponad 20 lat naszą specjalnością jest wynajem dźwigów w Warszawie, a także poza jej granicami. Wykonujemy zlecenia zarówno od dużych firm, jak i klientów indywidualnych. W naszej działalności bazujemy przede wszystkim na wysokich standardach współpracy.

Dbamy o jak najlepszy kontakt z naszymi Klientami po to, aby poznać ich oczekiwania, a także skonsultować z nimi wszelkie prace na konkretnym etapie realizacji zlecenia. Dokładamy również starań, aby dotrzymywać wcześniej uzgodnionych terminów i harmonogramów.

Nasz atut to również dostępność nowoczesnych urządzeń doskonale dostosowanych do danego zadania. W naszej ofercie znajdują się dźwigi samochodowe oraz samojezdne, jak również solidne podnośniki. Każda z maszyn przygotowana jest doskonale do wykonywania swoich funkcji, a przede wszystkim skonfigurowana pod konkretne oczekiwania Klientów.

 

Zapewniamy Państwa, że nasza kadra to najwięksi specjaliści, dlatego też mogą być Państwo pewni, że uzyskają kompleksową pomoc i asystę przy wyborze konkretnego urządzenia. Zawsze staramy się w stu procentach zaangażować w każde zlecenie po to, aby czuwać nad prawidłowym wykorzystaniem wynajętych dźwigów.

Jeśli więc szukają Państwo godnej zaufania firmy, której specjalnością jest wynajem dźwigów, z pewnością powinni Państwo skontaktować się właśnie z nami. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, jednak działamy również na terenie Pruszkowa, Piaseczna, Piastowa, czy Góry Kalwarii. Jesteśmy również w stanie wykonywać swoje działania na terenie całego kraju, jeśli zlecenie jest rozbudowane.

Realizujemy nasze usługi siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zapraszamy serdecznie do współpracy – wynajem dźwigów samojezdnych i samochodowych do Państwa usług!