Firma Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie sprzedaż dźwigów i innych urządzeń dźwigowych i podnośnikowych. Oferujemy naszym klientom najnowocześniejsze urządzenia dźwigowe, które sprowadzamy na zamówienie konkretnego klienta z pewnych źródeł.  Na naszym placu zawsze jest możliwość obejrzenia kilku dźwigów czy żurawi i podnośników, dlatego zainteresowane osoby zawsze mogą odwiedzić naszą firmę i zobaczyć na żywo maszyny, na których pracujemy.

Każdy klient, który chciałby kupić nowoczesne dźwigi samochodowe czy samojezdne, może liczyć na nasza pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia. Zapewniamy fachowe doradztwo i indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. Z łatwością dobierzemy odpowiedni dźwig czy podnośnik budowlany do potrzeb danego klienta, co mogą potwierdzić zadowoleni klienci, którzy z naszą pomocą zakupili urządzenia, które perfekcyjnie sprawdzają się przy swoich zadaniach.

Dla naszych klientów organizujemy atrakcyjny cenowo transport zakupionych urządzeń i maszyn, a także pomagamy w zdobyciu wszelkiej niezbędnej dokumentacji dla dźwigów, podnośników czy żurawi budowlanych. Zapewniamy również pomoc w rejestracji urządzeń, a także gwarantujemy realizację przeglądu technicznego maszyn. Oczywiście pomagamy również w sprowadzeniu odpowiednich części zamiennych gdy dźwigi samojezdne czy żurawie wymagają technicznej interwencji.

Jeśli chcą Państwo kupić dźwigi samochodowe czy podnośniki koszowe to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Pan Dariusz Kujawa z chęcią udzieli szerszych informacji oraz pomoże w zrealizowaniu wszelkich formalności. Polecamy kontakt pod numerem telefonu 602 33 55 00.