Gama usług, przy których można wykorzystać wynajem dźwigów w Warszawie, jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Nasza firma zapewniała żurawie samochodowe i samojezdne przy różnych pracach, a w ostatnim czasie obsługiwaliśmy zlecenie, którego głównym zadaniem było szklenie budynków.

Z pewnością wiele osób zastanawia się w jaki sposób podnieść na dużą wysokość tak ciężkie i podatne na uszkodzenia elementy konstrukcyjne budynków jak szyby czy okna. Przy wielkich budynkach, które mogą być całe oszklone, ciężar pojedynczej szyby może być naprawdę bardzo duży, dlatego do jej przeniesienia niezbędny będzie odpowiednio dobrany dźwig samochodowy. Do przetransportowania szyby żuraw musi być wyposażony w przyssawkę, która zagwarantuje odpowiednie uchwycenie szklanej powierzchni i bezpieczne jej przeniesienie w miejsce docelowe.

Przy jednym z ostatnich zleceń związanych ze szkleniem pracowaliśmy przy użyciu żurawia klasy 60 ton FAUN TADANO wyposażonego w dodatkowy osprzęt. Dźwig wzbogacony o przyssawkę do szyb, mogącą udźwignąć element do 750 kg, bezproblemowo poradził sobie z przeniesieniem kilkudziesięciu wielkogabarytowych szyb na dużą wysokość. Zastosowanie nowoczesnej przyssawki do szyb gwarantuje bezpieczeństwo szklanego elementu konstrukcyjnego, umożliwia jego szybkie i sprawne przetransportowanie, przy czym nie stanowi trudności w obsłudze dla operatora urządzenia dźwigowego.

wynajem dźwigów
W branży budowlanej, w której stosowanie dużych szyb jest na porządku dziennym, zlecenia tego typu to tak naprawdę standard. Liczby zrealizowanych zleceń związanych ze szkleniem budynków nie zliczymy. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować tego typu zlecenia szybko, sprawnie i bezproblemowo. Praktycznie w każdym miesiącu realizujemy wynajem dźwigów w celu montażu szyb na wysokościach, dlatego możemy pokusić się o stwierdzenie, że nasza firma jest jednym z liderów na stołecznym rynku jeśli chodzi o realizację usług dźwigowych skupionych na pomocy w szkleniu budynków.

Jeżeli potrzebują Państwo odpowiedniego żurawia samochodowego, który będzie wsparciem przy pracach na dużych wysokościach i pomoże w pracach montażowych szyb i innych szklanych elementów – zachęcamy do współpracy i wynajmu naszych dźwigów, które czekają w pełnej gotowości wraz z profesjonalną obsługą pracowników.