Mobilne żurawie wieżowe, nazywane również mobilnymi dźwigami wieżowymi, to najbardziej wydajne maszyny, których zadaniem jest dźwiganie, podnoszenie na duże wysokości. Dzięki połączeniu żurawia wieżowego z dobrze dobranym podwoziem kołowym sprawia, że jest to wszechstronny dźwig z możliwością poruszania się.

Firma Spierings – producent najlepszych mobilnych żurawi wieżowych, tworząc swój produkt znacznie wpłynęła na rozwój branży budowlanej i poprawę jakości usług, z czego chętnie skorzystaliśmy wprowadzając do naszej oferty wynajem mobilnych dźwigów wieżowych w Warszawie i w całej Polsce.
 
Według statystyk żurawie wieżowe wybierane są najchętniej przez klientów do zleceń, w których waga podnoszonych elementów nie przekracza 3 ton, a promień pracy żurawia wynosi do 60 metrów. Nie pomylimy się twierdząc, że mobilne żurawie wieżowe Spierings są uniwersalne, ponieważ zlecenia dźwigowe tego typu to około 80% prac w branży usług dźwigowych.  
 
Mobilny dźwig wieżowy może znaleźć zatrudnienie przy takich pracach jak betonowanie, montaż klimatyzatorów, montaż hal, prace nocne, prace w centrum miasta, konstrukcje stalowe, transport big-bagów i wiele innych. Mobilność żurawi wieżowych osadzonych na podwoziu kołowym korzystnie wpływa na wykorzystanie maszyny w budownictwie mieszkaniowym, przy wznoszeniu hal i innych konstrukcji w centrum dużych miast.  
 
Wybierając mobilny dźwig wieżowy firmy Spierings klient zapewnia sobie bezpieczeństwo, niezawodność, sprawną realizację zlecenia i dużo większy zakres możliwości niż w zwyczajnych dźwigach samochodowych czy żurawiach samojezdnych o mniejszym udźwigu i zasięgu.  
 
Przypominamy, że nasz mobilny żuraw wieżowy możemy zastosować w Warszawie, ale jesteśmy gotowi na realizację usług również w innych częściach Polski.  
 

mobilny żuraw wieżowy