Mobilne żurawie wieżowe łączą w sobie cechy żurawi samochodowych i żurawi wieżowych dolno obrotowych: mobilność żurawia samochodowego połączona z szybkością i zasięgiem żurawia budowlanego. Dzięki temu połączeniu praca żurawia mobilnego wieżowego przynosi znacznie lepsze rezultaty i przebiega zdecydowanie sprawniej.

Dlaczego o tym mówimy? W ostatnim czasie do floty naszych maszyn dołączył największy z rodziny mobilnych żurawi – mobilny żuraw wieżowy Spierings AT6 SK-1265, który jest jedyną taką maszyną w Polsce. Tak! Żadna inna firma w Polsce, ba! na terenie całej Europy Wschodniej nie dysponuje tym gigantem.

Mobilny żuraw samojezdny AT5 posiada daleki zasięg 60 metrów z udźwigiem 1700 kg na końcu ramienia, bardzo duży udźwig wynoszący 10 ton i dużą wysokość podnoszenia wynoszącą aż 64 metry. To prawdziwy kolos w branży budowlanej!

Mobilne żurawie wieżowe najczęściej stosowane są w gęsto zabudowanych centrach miast, gdzie niezbędna jest duża wysokość podnoszenia, a ustawienie żurawia możliwe jest jedynie bezpośrednio przy budynku. Szybkość mobilizacji sprawia, iż żuraw mobilny wyśmienicie nadaje się również do betonowania, montażu szalunków, elewacji, szyb, a także przy wymianie urządzeń wentylacyjnych i montażu klimatyzacji.

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie realizujemy dla firm i klientów indywidualnych. Zachęcamy do współpracy i zapraszamy do zapytań ofertowych związanych z oferowanym modelem żurawia.

mobilny żuraw wieżowy