Nasza firma realizuje w Warszawie wiele różnorodnych zleceń z wykorzystaniem naszej flagowej usługi, jaką jest wynajem dźwigów. Kilka dni temu mieliśmy okazję zastosować jeden z naszych żurawi do transportu ciężkich i dużych urządzeń na dach budynku, na którym realizowano specjalistyczne prace. Często spotykamy się z tym, że ludzie zastanawiają się jakim cudem wniesiono duże urządzenie na wysoki dach. Odpowiedzią są firmy świadczące usługi dźwigowe – bez nowoczesnych dźwigów i żurawi wniesienie ciężkich urządzeń na dachy budynków byłoby niemożliwe.

Podczas naszego zlecenia zastosowaliśmy żuraw samojezdny klasy 60 ton FAUN TADANO. Naszym zdaniem był to idealny wybór, ponieważ wysokość budynku oraz ciężar przenoszonych urządzeń doskonale wpisywała się w możliwości żurawia klasy 60 ton – jednego z najlepszych w naszej ofercie.

Prace przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Dzięki doświadczeniu naszego operatora oraz szerokim możliwościom wynajętego żurawia maszyny szybko znalazły się na dachu mogąc przystąpić do realizacji swoich zadań. Ciężary, z którymi zmagał się nasz dźwig, nie stanowiły najmniejszego problemu dla specjalistycznych maszyn, którymi dysponujemy.

Zapraszamy do współpracy przy zleceniach, w których potrzebny jest dobrze dobrany żuraw samochodowy. Wynajem dźwigów w Warszawie i okolicach realizujemy rzetelnie, sprawnie i nie boimy się żadnych zadań. Transport urządzeń na dachy budynków czy wszelkie inne prace zrealizujemy z przyjemnością i na wysokim poziomie, którego konkurencja może nam pozazdrościć.

żuraw samochodowy