Warszawa cały czas się rozwija, co można zauważyć chociażby przy powstawaniu nowych osiedli mieszkaniowych. Przy takich inwestycjach niezbędna jest pomoc firm, które oferują profesjonalny wynajem dźwigów i usługi dźwigowe. Nasza firma kilka dni temu realizowała prace na jednym z najnowszych stołecznych osiedli. Prace przebiegły sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Kilka dni temu realizowaliśmy wynajem dźwigów wraz z obsługą operatora dla klienta, który buduje nowoczesne osiedle „Nowy Targówek” w dzielnicy Targówek. Prace polegały na transporcie materiałów budowlanych na dach istniejącego już budynku mieszkalnego. Do zlecenia przy ulicy Św. Wincentego wybrano mobilny żuraw wieżowy, który zapewnił znacznie szybszy przebieg prac, niż tradycyjne dźwigi teleskopowe.

Nasz zleceniodawca, po przedstawieniu różnorodnych rozwiązań, postawił na wynajem mobilnych żurawi wieżowych, a konkretnie na największy dostępny w Polsce model – mobilny żuraw wieżowy SPIERINGS AT6 o zasięgu 60 metrów. Czynniki decydujące o wyborze tego dźwigu to duży zasięg maszyny, zwrotność, możliwość przemieszczania się nawet kilka razy w ciągu dnia, możliwość przestawienia żurawia w dowolnym momencie, duży udźwig, a także krótki czas przygotowania maszyny do realizacji prac. Dużym atutem, również zdaniem klienta, jest fakt, że do obsługi ruchomego dźwigu wieżowego wystarczy jedynie dźwigowy, czyli operator maszyny, który dojedzie maszyną na miejsce realizacji prac, bezproblemowo poradzi sobie z przygotowaniem dźwigu do pracy oraz z jego obsługą w trakcie pracy.

Usługi dźwigowe zrealizowane na Targówku przebiegły bez najmniejszych komplikacji, sprawnie i na wysokim poziomie. Kolejny raz mobilne żurawie wieżowe sprawdziły się doskonale potwierdzając, że wynajem dźwigów mobilnych wieżowych to usługa, która zapewnia klientom oszczędność czasu i pieniędzy przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Przypominamy, że wynajem dźwigów w Warszawie i okolicach realizujemy dla klientów indywidualnych i firm. Mobilne żurawie wieżowe możemy zapewnić nie tylko na terenie Warszawy, ale również w całym województwie mazowieckim, a w przypadku większych zleceń nasze maszyny mogą dojechać do każdego miejsca w Polsce.

Zachęcamy do kontaktu i podejmowania współpracy. Dźwigi samojezdne i mobilne żurawie wieżowe są w pełni gotowe, by zrealizować Państwa zlecenie!

mobilne żurawie wieżowe