Dźwigi i Podnośniki – wynajem dźwigów Warszawa

Firma Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o. powstała w 2012 roku w Warszawie. Jej prezesem jest Dariusz Kujawa, który posiada ogromne doświadczenie w usługach dźwigowych i podnośnikowych, dlatego prowadzenie własnej firmy nie stanowi dla niego problemu, a można powiedzieć nawet, że jest radością i satysfakcją z każdego nowego zlecenia.

Firma stawia na ciągły rozwój swojej oferty, dlatego usługi i wynajem dźwigów to nie jedyne propozycje w firmowej ofercie. Przeglądając szeroki wachlarz propozycji dostępnych w firmie mogą Państwo trafić na takie możliwości jak:

– wynajem podnośników koszowych

– wynajem ładowarek teleskopowych

– wynajem platform roboczych

– sprzedaż dźwigów i podnośników

– usługi podnośnikowe

– usługi wysokościowe

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu żadne zlecenie nie jest niemożliwe do zrealizowania. Połączenie nowoczesnych urządzeń z pracą doświadczonych operatorów urządzeń to gwarancja sprawnego przebiegu prac tam, gdzie dźwigi samojezdne czy samochodowe są wykorzystywane. Firma zatrudnia tylko i wyłącznie doświadczonych operatorów, dzięki czemu firma zapewnia klientom wykwalifikowanego pracownika obsługującego nowoczesne maszyny realizujące wynajem dźwigów w Warszawie.

Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o. to firma, która do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie dokładając wszelkich starań, by maszynę oraz metodę realizacji zadania dobrać pod konkretne wyzwanie stawiane firmie przez zleceniodawcę. Zapewniamy, że każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i na ścisłą współpracę z klientem.

Zapraszamy do nawiązywania współpracy z doświadczoną firmą, dla której usługi dźwigowe to codzienność i zadania, z którymi firma radzi sobie wyśmienicie!